Skip to main content

Vaše výhody

Keď sa antikoncepcia jednoducho hodí - výhody kondómov MISTER SIZE

Mali by ste sa vedieť úplne odviazať, keď ide o najkrajšiu vec na svete - bez obáv, nepríjemných diskusií alebo hlúpych vedľajších účinkov antikoncepcie. Presne na to slúžia naše kondómy MISTER SIZE: vďaka individuálnej veľkosti, dokonalému prispôsobeniu a ultratenkému latexu sú sotva viditeľné, poskytujú prirodzený pocit a zároveň zaisťujú optimálnu bezpečnosť. Takže si môžete spoločne užívať výhody a oddávať sa dobrým pocitom bez starostí. Pretože niekedy to naozaj môže byť také jednoduché.

Výhody pre neho

Hľadanie ideálneho partnera platí aj v prípade antikoncepcie: ak ste doteraz neboli spokojní s kondómami, pravdepodobne ste ešte nenašli toho správneho partnera pre svoj najlepší kúsok. S kondómom MISTER SIZE vo vašej osobnej veľkosti sa nemusíte obávať žiadneho štípania, zdĺhavého rozbaľovania ani iných nepríjemných vedľajších účinkov. Takmer si ho nevšimnete a pocit počas sexu je neobyčajne intenzívny. Zároveň vás, samozrejme, spoľahlivo chráni a poskytuje vám pocit bezpečia - takže sa môžete úplne odviazať.

Chcete sa dozvedieť viac? Naši testeri nám porozprávajú o svojich skúsenostiach.

Prečítajte si skúsenosti našich testerov

Môžeme sa odviazať - a užiť si zábavu svojho života

Sex je obzvlášť skvelý, keď obaja spoločne prevezmú zodpovednosť a potom sa jeden druhému s dobrým pocitom odovzdajú. Mister Size vám na to dáva ideálnu príležitosť - pretože vďaka svojej tenkej a sotva viditeľnej vrstve už kondóm nestojí medzi vami, ale stáva sa jedinečným spojením. Obaja sa tak môžete cítiť bezpečne a užívať si sex v celej jeho intenzite.

Ste zvedaví? Nechali sme ho otestovať páry - tu nám porozprávajú o svojich skúsenostiach.

⚧Luisa Johanna - 39 a 41 rokov, z Lübecku

Moja hlava je počas sexu v oblakoch, nie antikoncepcia

Už vás nebaví, že ste ako žena zodpovedná za antikoncepciu? S MISTER SIZE sa už nemusíte cítiť previnilo, ak ste sa vedome rozhodli odmietnuť tabletky alebo iné antikoncepčné prostriedky. Váš manžel, priateľ alebo milenec je vždy dokonale vybavený - a už nie je dôvod nepoužívať kondóm.

PS: Ak ešte nepoznáte veľkosť svojho milenca, stačí si so sebou vziať naše skúšobné balenie a pomôcku Condom Sizer. Budete mať nečakaný ľadoborec na začiatok nádherného milostného vzťahu.

Chcete sa dozvedieť viac? Naši testeri majú čo povedať.

 

♀Alenya- 25 rokov, z Offenburgu

Mein Kondom ist Mister Size - Haufen mit Kondomen
Novinky

Môj kondóm je Mister Size

Používatelia kondómov, ktorí už vyskúšali viacero kondómov, nám opakovane píšu, že našli svoj kondóm v MISTER SIZE. Samozrejme, že nás to teší, a preto sme chceli presne vedieť a dať vedieť aj ostatným o ich skúsenostiach s MISTER SIZE: preto sme…

Mister Size Kondom in Siegelfolie
O nás

Kvalita kondómov

Aby sme mohli našim zákazníkom zaručiť maximálnu bezpečnosť, súčasťou nášho štandardného programu sú prvotriedne materiály a prísne kontroly.

Kondom FAQ
O nás

Často kladené otázky týkajúce sa kondómov a ich veľkosti

Získajte odpovede na všetky vaše otázky o kondómoch, vašej veľkosti kondómu a MISTER SIZE ako vhodnom kondóme.

Mister Size Vystúpte z rutiny

Dobrý sex nemusí byť dokonalý

Prečítajte si teraz

Pilulka - skutočne rovnaké práva počas sexu?

Prečítajte si teraz

Kondómy a lubrikant: takto sex funguje ako hodinky

Prečítajte si teraz

Vyskúšajte niečo nové