Skip to main content

Čistý pocit! - Výhody pre vás ako muža

Keď kondóm padne ako druhá koža, sex je úplne iný. Tu si môžete prečítať o skúsenostiach iných mužov s MISTER SIZE - a o tom, či ten rozdiel stojí za to.

Skúsenosti od mužov

Matteo - 32 rokov, z Aachen

"Moja dokonalá veľkosť, môj čistý pocit".

"Ak mám byť úprimný, nikdy som o kondómoch veľmi nerozmýšľal. Kúpil som si len to, čo bolo na poličke - vždy sa mi zdalo, že to nejako sedí. Potom som náhodou narazil na MISTER SIZE a pomyslel som si: teraz to jednoducho vyskúšam. Aj tak som dosť experimentátor, pokiaľ ide o sex, a často si kupujem niekoľko nezvyčajných doplnkov, tak prečo nevyskúšať novinky aj v kondómoch?

Keď som prvýkrát použil MISTER SIZE, bol som prekvapený rozdielom, ktorý spôsobilo individuálne prispôsobenie. Objednal som si domov pomôcku na určovanie veľkosti kondómov a našiel som si svoju presnú veľkosť - úprimne povedané, inú, než som si myslel - a stálo to za to. Vďaka tenkému materiálu a skvelému prispôsobeniu sa kondóm hneď cítil ako druhá koža. Myslím, že sex je vždy dobrý, ale toto bol iný príbeh. Pocit bol oveľa intenzívnejší, než som zažil predtým. Nemyslel som si, že veľkosť bude mať taký význam.

Kay - 26 rokov, Neu-Ulm

"Nie som 0815 - preto potrebujem kondómy, ktoré nie sú"

"Nájsť správnu veľkosť kondómu bol pre mňa od začiatku problém. Môj penis je o niečo menší ako priemer. Nikdy to nemalo vplyv na moje sebavedomie - doteraz boli všetky moje partnerky s mojím výkonom veľmi spokojné - ale viem si predstaviť, že iní muži, ktorí nie sú až tak dobre obdarení, s tým majú problém. A navyše, keď stojíte pred regálom, pomyslíte si: Prečo tu nie je nič, z čoho by som mal pocit, že sa myslelo na mužov ako ja? Akoby existoval len jeden typ mužov, všetci s presne rovnakými mierami. To sa nerobí ani s oblečením. Vďaka Bohu!

Keď som uvidel MISTER SIZE a širokú škálu veľkostí, moja prvá myšlienka bola: Prečo to nerobia všetci? Existujú rôzne penisy, takže by mali existovať aj rôzne kondómy. Pre mňa to bola rozhodne úplná úľava. Svoju veľkosť som si vybral hneď na prvýkrát a kondómy perfektne sedeli. V posteli som si hneď všimol rozdiel: už žiadne šmýkanie a žiadny strach, že kondóm spadne alebo - čo je ešte horšie - sa zasekne. Môžem len odporučiť, aby si každý muž vyberal kondómy rovnako ako oblečenie.

Kondómy na mieru vo vašej osobnej veľkosti - výhody pre mužov

Mnohí muži sú ku kondómom kritickí. Dôvodom sú často zlé skúsenosti z mladosti alebo to, čo o kondómoch počuli: že sú nepohodlné, odoberajú cit, zužujú a trhajú sa. Oplatí sa však tieto uložené predsudky ešte raz spochybniť - pretože v správnej veľkosti má váš kondóm MISTER SIZE mnoho výhod:

Intenzívny pocit s optimálnou ochranou

S kondómom MISTER SIZE je sex rovnako intenzívny ako bez kondómu. Jediná tenká vrstva vám umožní cítiť každý dotyk a zároveň vám dá príležitosť úplne sa uvoľniť. Pretože sa nemusíte obávať o antikoncepciu a bezpečnosť - bez nevýhod a rizík, ktoré so sebou prinášajú iné antikoncepčné metódy. Navyše o niečo štedrejšia vrstva lubrikantu na našich kondómoch zaručuje, že vaše milovanie sa začne ešte lepšie.

S MISTER SIZE môžete byť sám sebou ako muž.

Samozrejme, je to hlúpy pocit, keď kondóm buď nedolieha dostatočne tesne, alebo sa len jeho nasadenie stáva súťažou zručnosti a silového výkonu. Dokonalý kondóm sa musí dať ľahko rozvinúť a padnúť ako druhá koža - pre MISTER SIZE je to samozrejmosť. Keď si nájdete svoju osobnú veľkosť, už nemusíte nič viac stláčať a mačkať. Kondóm vám jednoducho padne bez ohľadu na veľkosť vášho najlepšieho kúsku. Takže aj s kondómom sa môžete cítiť úplne sám sebou - a užívať si skvelý sex ako muž. Najlepšie je ho hneď vyskúšať.