Skip to main content

Mister Size - skutočná veľkosť aj z hľadiska kvality kondómov

Aby sme mohli našim zákazníkom zaručiť maximálnu bezpečnosť, sú súčasťou nášho štandardného programu prvotriedne materiály a prísne kontroly. Milióny používateľov kondómov na celom svete sa preto môžu tešiť z vysokej kvality kondómov Mister Size, ktorá je výsledkom viac ako 20 rokov skúseností v tomto odvetví.

Suroviny

Kondómy Mister Size sa vyrábajú z jedinečnej zmesi prírodného kaučukového latexu, ktorá dodáva výrobku mimoriadne mäkké vlastnosti, odolnosť voči roztrhnutiu a nízky zápach. Vďaka tomu kondómy Mister Size poskytujú intenzívne pocity a zároveň spoľahlivú ochranu. Pre optimálnu kompatibilitu pozostáva lubrikačný gélový povlak z čistého silikónového oleja, ktorý je známy aj ako dimetikón.

Certifikácia

Mister Size je certifikovaný zdravotnícky výrobok v súlade so smernicou EÚ 93/42 EHS. Okrem interných kontrol kvality sú naše systémy výroby a riadenia pravidelne a oficiálne auditované podľa noriem ISO 9001 a ISO 13485.

Výroba

Pri výrobe sa spoliehame na nášho dlhoročného partnera Karex, najväčšieho výrobcu kondómov na svete. Kondómy Mister Size sa vyvíjajú a vyrábajú v Malajzii na najmodernejších zariadeniach pod dohľadom skúsených odborných pracovníkov. To znamená, že naše kondómy sa vyrábajú v blízkosti miesta, kde sa získavajú suroviny, aby sa zabezpečila najlepšia možná kvalita. Každý kondóm Mister Size je elektronicky testovaný na prítomnosť dierok. Zmes prírodného kaučuku a čistého silikónového oleja zaručuje najlepšiu znášanlivosť s pokožkou a bezpečnosť. Časti výrobného procesu si môžete pozrieť v nasledujúcom videu.

Udržateľnosť

Spoločnosť Karex zaručuje spravodlivé odmeňovanie výrobných pracovníkov a zákaz detskej práce pri výrobe výrobkov Mister Size.

Obal kondómu je vyrobený zo starostlivo potlačeného kartónu. Nepoužívame zbytočné plastové vrecká ani obalový priestor - heslo znie: toľko, koľko je potrebné, čo najmenej.

Kondómy Mister Size sú tiež vegánske.