Skip to main content

Spoločná kvapka - výhody pre vás ako pár

Dokonca aj vo vážnych vzťahoch môže trvať dlho, kým konečne nájdete ideálnu metódu antikoncepcie. Preto boli naše páry spočiatku prekvapené pozitívnymi skúsenosťami s MISTER SIZE. Pozrite sa, čo povedali.

Skúsenosti párov

Luis a Johanna - 39 a 41 rokov, z Lübecku

"Sme nároční - v každej situácii."

Luis: "Sme spolu už 16 rokov a vždy sme mali veľmi dobrý sexuálny život. Teda aspoň z mojej strany."

Johanna: "Ja nemám žiadne námietky!"

Luis: "Haha, tak to som rád."

Johanna: "Pred rokom som sa však rozhodla, že už nechcem svojmu telu dodávať hormóny, a tak som prestala brať tabletky. Takže sme museli hľadať novú antikoncepciu. Kondómy boli od začiatku mojím favoritom: veľmi bezpečné a bez komplikovaných zásahov do tela. Okrem toho si myslím, že o antikoncepciu som sa už dosť dlho starala sama. S kondómami môžeme prevziať rovnakú zodpovednosť."

Luis: "Ak mám byť úprimný, spočiatku som bol dosť skeptický. Bolo to už dávno, ale s kondómami som mal zlé skúsenosti. Často poriadne nesedeli a pocit bol len polovičný ako bez nich. Sex na vedľajšej koľaji."

Johanna: "To ma dostalo. Nechcela som zhoršiť to, čo sme mali. Preto som skúmala, aké by bolo najlepšie riešenie z hľadiska kondómov. Potom som prostredníctvom odporúčaní na internetových fórach narazila na spoločnosť Mister Size a okamžite som si objednala kondóm Sizer domov."

Luis: "Som veľký fanúšik výrobkov na mieru (v šatníku mám dva obleky na mieru), preto sa mi meranie hneď zapáčilo. Kondómy, ktoré mi prišli, boli od začiatku ako stvorené pre mňa."

Johanna: "Prvýkrát s kondómom po takom dlhom čase bez neho som bola naozaj zvedavá, či budeme spokojní. Ale všetky moje obavy sa po pár minútach rozplynuli. Bolo to príjemné ako vždy."

Felix a Nora - 34 a 27 rokov, z Wittenbergu

"Môžeme sa odviazať - a užiť si zábavu nášho života."

Nora: "S Felixom sme spolu už tri roky. Väčšinu času sme boli vo vzťahu na diaľku, ale pred šiestimi mesiacmi som sa presťahovala do Berlína a začala s ním žiť. Zároveň som začala podnikať a vôbec sa mi nedarí zle. Takže mám momentálne veľa práce... a tak málo času na dieťa!"

Felix: "U mňa je to podobné, a preto sa veľmi zhodujeme v plánovaní dieťaťa: raz, ale prosím, nie teraz."

Nora: "Ale stále máme radi sex, a to veľa (smiech). Takže musíme byť veľmi opatrní."

Felix: "Výber kondómu však pre mňa nie je jednoduchý, pretože nemám priemernú veľkosť penisu. Už dvakrát sa nám stalo, že kondóm počas sexu skĺzol. Zakaždým z toho bol totálny neporiadok a pre nás oboch to bolo potom ešte dosť dlho stresujúce. Presne to, čo počas sexu nechcete."

Nora: "V istom momente som si povedala: musia existovať kondómy, ktoré neponúkajú len štandardnú veľkosť. Nemôžeme byť jediní, ktorí potrebujú trochu individuality."

Felix: "Kamarát mi odporučil MISTER SIZE. Kúpil som si balenie troch veľkostí na vyskúšanie a pri jednej som okamžite pocítil: to je ono."

Nora: "Teraz sme oveľa uvoľnenejší a je to ešte väčšia zábava."

Prevzatie zodpovednosti a spoločné užívanie si - výhody pre páry

Najmä v dlhodobom vzťahu sa oplatí overiť si predchádzajúce skúsenosti a vedome hľadať ideálnu antikoncepčnú metódu pre vás oboch. Kondómy sa často používajú len ako núdzové riešenie, keď už tabletky nie sú možné kvôli vedľajším účinkom. To je však podceňovanie ich hodnoty. Ak totiž investujete trochu času do nájdenia správneho kondómu v správnej veľkosti, antikoncepcia bude jednoduchšia a pohodlnejšia ako kedykoľvek predtým.

Bezstarostný pôžitok - s intenzívnym pocitom vďaka individuálnej veľkosti

Vďaka individuálnym veľkostiam MISTER SIZE zaručuje, že si spoločné chvíle môžete užívať bez akýchkoľvek obáv. Kondóm perfektne sedí, bez rizika skĺznutia alebo akéhokoľvek zúženia. Zároveň je medzi vami len veľmi tenká vrstva. Budete sa navzájom cítiť tak intenzívne ako nikdy predtým a môžete sa plne sústrediť jeden na druhého.

Vytvorte jednotný celok - na antikoncepciu aj na sex

Pre váš vzťah, a teda aj pre váš sexuálny život je dobré, ak dôležité rozhodnutia robíte spoločne bez toho, aby jeden z vás musel ustupovať. Preto MISTER SIZE vytvára ideálne podmienky na antikoncepciu: s kondómom na mieru neexistujú žiadne obmedzenia citov a vedľajšie účinky hormonálnych metód sú konečne minulosťou. Namiesto toho získate dobrý pocit v každom ohľade. Pretože ste sa o to spoločne postarali a teraz si môžete spoločne užívať výhody - s nádhernými chvíľami skvelého sexu.