Skip to main content

Keď je všetko zrazu správne - výhody pre vás ako ženu

Chcete si užívať všestrannú ochranu kondómov, ale zároveň cítiť svojho partnera naplno a úplne? S MISTER SIZE môžete mať oboje! Alenya a Lotta vám porozprávajú o svojich skúsenostiach a výhodách, ktoré získali.

Referencie od žien

Alenya - 25 rokov, z Offenburgu

"Počas sexu mám hlavu v oblakoch, nie v antikoncepcii".

"Už niekoľko rokov som slobodná z vášne! Rada skúšam nové veci - aj čo sa týka mužov. Takže pokiaľ ide o lásku a sex, som dosť nevyspytateľná, ale pokiaľ ide o antikoncepciu, vždy hrám na istotu. V stávke je príliš veľa na to, aby som mala mentalitu "ono to vyjde". Preto sa nechcem v otázke sexu spoliehať na druhého človeka. Ja robím rozhodnutia: o svojom tele a o svojej antikoncepcii.

Keď som objavila rad Mister Size, okamžite som bola nadšená. To je úroveň dokonalej prípravy, ktorú hľadám. Teraz si môžem byť úplne istá, že mám správnu veľkosť na každé svoje dobrodružstvo. Všetko naozaj správne sedí a nič sa nezošmykne. Zároveň mu ultra tenký materiál aj ultra dobre padne, čo ma, samozrejme, teší. Predovšetkým mi však dodáva pocit istoty, ktorý potrebujem na to, aby som sa mohla naozaj odviazať."

Lotta - 31 rokov, Osnabrück

"Podľa mňa musí byť pri sexe všetko v poriadku - pre obe strany."

"Som veľmi fyzický a zároveň citlivý človek, preto som sexualitu nikdy nebrala na ľahkú váhu.

Pri sexe sa chcem so svojím partnerom úplne zblížiť a skutočne sa v ňom rozplynúť. Aby to fungovalo, musí mi naozaj všetko vyhovovať a obe strany musia byť plne oddané. Preto sú pre mňa prezervatívy dôležitým detailom... Aj tie môžu pokaziť noc. Ak niečo nesedí správne alebo muž cíti len zlomok toho, čo by mohol cítiť, celá interakcia je preč. Za obzvlášť zlé považujem, keď sa nasadenie kondómu stane hrou zručnosti a pri rozbaľovaní sa môže dokonca roztrhnúť. Totálny zabijak rozkoše!

Z tohto dôvodu nie sú kondómy určené len pre mužov. Ak je niečo zle, cítim to rovnako."

Sebaurčenie bez nevýhod - výhody MISTER SIZE pre vás ako ženu.

Vziať antikoncepciu do vlastných rúk je pre vás ako ženu všetko, len nie jednoduché, napriek mnohým dostupným možnostiam. Hormonálne metódy, ako sú tabletky, majú často veľké nevýhody, takže za svoje sexuálne sebaurčenie musíte zaplatiť vysokú cenu. Kondómy sú oveľa jednoduchšie - keby nebolo argumentu mnohých mužov, že kondómy obmedzujú citlivosť. Našťastie, s MISTER SIZE je táto obava minulosťou. A vy ste dokonale pripravení na každú situáciu.

Sústreďte sa na to podstatné - či už vo vzťahu ...

Sex by mal mať vždy šancu stať sa jedným z najkrajších okamihov. Preto MISTER SIZE vytvára podmienky, ktoré vám umožnia uvoľniť sa počas sexu - bez obáv a premýšľania o vedľajších účinkoch. Ak ste vždy mali pocit, že kondómy uberajú milovaniu na intenzite, teraz budete mať úžasný zážitok. Pretože keď kondóm dokonale sedí, prevalí sa v priebehu niekoľkých sekúnd a pre vás oboch je sotva badateľný. Môžete sa do seba úplne ponoriť a užívať si nádherné chvíle spolupatričnosti.

... alebo počas vzťahu na jednu noc

Aj a najmä ak ste single, kondómy sú antikoncepčným prostriedkom voľby - pretože keď máte sex s niekým, koho (zatiaľ) nepoznáte, bezpečnosť je vždy na prvom mieste. To však neznamená, že musíte prijať akékoľvek obmedzenia. Ak máte vždy so sebou jedno z našich skúšobných balení a pomôcku Condom Sizer, v okamihu nájdete správnu veľkosť a môžete si užiť sex na jednu noc v celej jeho intenzite. Stačí to len vyskúšať.