Skip to main content

Veľkosť vášho kondómu

Veľkosti kondómov na Mister Size - individuálne ako vy

Topánky, košeľa a sako vám samozrejme vždy perfektne sadnú, ale premýšľali ste niekedy o správnej veľkosti kondómov? MISTER SIZE teraz skoncuje s univerzálnou veľkosťou a veľkosťou XXL. Namiesto toho získate kondóm, ktorý vám padne ako uliaty. Určite pocítite rozdiel - pretože odteraz to bude opäť pocit čistého sexu.

Vo veľkom porovnaní kondómov na stránke Stern.de z marca 2023 sú kondómy Mister Size na prvom mieste s hodnotením 1,2.

Aplikácia MISTER SIZE: Pre priekopníkov a technických nadšencov

Zaujímajú vás technické inovácie a chceli by ste zistiť svoju osobnú veľkosť kondómu práve teraz? Potom použite našu aplikáciu na meranie veľkosti kondómov MISTER SIZE a zmerajte si veľkosť priamo pomocou mobilného telefónu alebo tabletu.

Merajte teraz

Pre klasické postavy: meracie pásmo MISTER SIZE

Samozrejme, môžete sa merať aj klasickým spôsobom. Stačí si vytlačiť naše meracie pásmo MISTER SIZE a môžete začať ihneď.

Stiahnite si meracie pásmo

Správna veľkosť kondómu - Prečo sa oplatí merať!

Prečo je individuálna veľkosť kondómu taká dôležitá? Oplatí sa to naozaj? Tu sa dozviete, aký je rozdiel medzi štandardným a tak akurát.

Správna veľkosť kondómu

Tabuľka veľkosti kondómov

Pri výbere správnej veľkosti kondómu nehrá rolu dĺžka penisu, ale iba šírka, pretože kondómy sa dajú vždy rozbaliť na dĺžku podľa potreby. Ak veľkosť kondómu vyhovuje, ochrana pred neželaným tehotenstvom je zaručená aj v prípade, že je kondóm trochu príliš krátky, ale ideálna veľkosť znamená, že sa nezošmykne a nezavadzia.

Veľkosť kondómu sa vždy uvádza ako nominálna šírka v milimetroch, napr. 47 mm, 60 mm alebo 69 mm. Táto nominálna šírka vyplýva zo šírky kondómu v rovine. Toto meranie však má málo spoločného so skutočnosťou, pretože váš penis je okrúhly a nie plochý. Aby sme vám mohli odporučiť správnu veľkosť kondómu, vytvorili sme prevodnú tabuľku.

Jednoducho si zmerajte svoj vztýčený penis v najhrubšej časti, napr. pomocou šnúrky alebo meracieho pásu. Z nasledujúcej tabuľky veľkostí našich kondómov potom môžete odčítať príslušnú veľkosť:

Veľkosť kondómu

Pre obvod penisu

Pre priemer penisu

Veľkosť 47

9,5 - 10 cm

3,02 - 3,18 cm

Veľkosť 49

10 - 10,5 cm

3,18 - 3,34 cm

Veľkosť 53

10,5 - 12 cm

3,34 - 3,82 cm

Veľkosť 57

12 - 13,5 cm

3,82 - 4,3 cm

Veľkosť 60

13,5 - 14,5 cm

4,3 - 4,62 cm

Veľkosť 64

14,5 - 15,5 cm

4,62 - 4,93 cm

Veľkosť 69

Viac ako 15,5 cm

Viac ako 4,93 cm

Len si to vyskúšajte...

Prečo tráviť čas meraním, keď si to môžete jednoducho vyskúšať? Ak chcete MISTER SIZE vyskúšať hneď a máte už približnú predstavu o svojej veľkosti kondómu, môžete si hneď objednať jednu z našich praktických skúšobných súprav. Sady pozostávajú z troch balení v troch rôznych, ale susediacich veľkostiach. Vy sa rozhodnete, ktorý kondóm vám najviac vyhovuje! Malý tip: Ak v obchode narazíte na MISTER SIZE, tmavomodrý pruh uprostred vám pomôže odhadnúť správnu veľkosť...

Vyskúšajte teraz

Ukážte veľkosť - so správnym kondómom je to jednoduché

Prečo existujú rôzne veľkosti kondómov?

Každý človek je individuálny - to platí pre jeho povahu aj telo. Preto si zvyčajne pred kúpou oblečenia vyskúšame jeho veľkosť. Chceme predsa, aby nám všetko dokonale sedelo a aby sme sa cítili dobre po celom tele. Len pri kondómoch sa niekedy zdá, že všetky penisy sú rovnaké. Určite ste si však všimli, že to absolútne nie je pravda. Preto sme si v spoločnosti MISTER SIZE povedali, že chceme plne zohľadniť rozmanitosť mužov - so siedmimi rôznymi veľkosťami kondómov, z ktorých vám jeden dokonale padne. Rozdiel v pocite je okamžite badateľný. A samozrejme je to aj bezpečnejšie, pretože teraz všetko perfektne sedí.

Aké veľkosti sú k dispozícii?

Väčšina kondómov je k dispozícii len v štandardných veľkostiach. Nominálna šírka sa zvyčajne pohybuje medzi 52 mm a 54 mm. Existujú aj kondómy XXL, ktorých nominálna šírka je zvyčajne 55 mm až 57 mm. Takže vidíte: sortiment naozaj nie je veľmi široký. A ak nezapadáte do tohto vzoru, s väčšinou kondómov budete mať vždy problémy. Buď sú príliš voľné, alebo nepríjemne tlačia a tlačia. Preto sa nemožno čudovať, že mnohí muži sa radšej zaobídu bez kondómov - čo samozrejme tiež nie je dobrý nápad.

Aby ste sa týmto problémom vyhli, MISTER SIZE vám ponúka na výber sedem rôznych veľkostí - s nominálnou šírkou od 47 mm do 69 mm. Vďaka tomu môžete konečne používať kondóm, pri ktorom sa už nevyskytujú všetky nepríjemné vedľajšie účinky. Môžete sa tak plne sústrediť na to najkrajšie na svete.

Kde je na obale uvedená veľkosť kondómu?

V Mister Size je vaša osobná veľkosť kondómu jasne viditeľná ako farebné číslo od 47 do 69 na prednej strane obalu. Takto vždy na prvý pohľad uvidíte, či si kupujete správnu veľkosť. Okrem toho je na zadnej strane každého balenia kondómu uvedený aj krátky povinný text, ktorý označuje veľkosť kondómu ako štandardnú šírku alebo nominálnu šírku. Napríklad veľkosť kondómu 60 zodpovedá štandardnej šírke 60 mm a to isté platí aj pre ostatné veľkosti.

Zistite si svoju vlastnú veľkosť kondómu

Ak ešte nepoznáte svoju veľkosť kondómu, existujú tri jednoduché spôsoby, ako to zistiť:

PDF Meracie pásmo na veľkosti kondómov

Meracie pásmo MISTER SIZE

Jednoducho vytlačte, zmerajte a odčítajte

Kondóm Sizer

Kondóm Sizer

Praktický kondóm Sizer môžete získať u vybraných predajcov alebo raz za čas v rámci špeciálnej ponuky.

Balenia Mister Size 3

Balenie

Ak dokážete približne odhadnúť svoju veľkosť pomocou tmavého pruhu na obale

Začnite hneď a čoskoro si budete môcť užívať skvelý sex s kondómami.

Zistite ešte viac o kondómoch

7 verschiedene Kondomgrößen von Mister Size an Wäscheleine
Sexuálne znalosti o kondómoch

Určenie správnej veľkosti kondómu v 4 jednoduchých krokoch

Pre dobrú ochranu je dôležité používať správnu veľkosť kondómu. Tu sa dozviete, ako v 4 jednoduchých krokoch určiť správnu veľkosť.

Kondom Anwendung
Naše tipy na kondómy

Aplikácia kondómov

Na čo by som mal myslieť pri používaní kondómov? Tu sú najdôležitejšie rady pred použitím kondómov.

Mister Size Kondome in verschiedenen Größen
Sexuálne znalosti o kondómoch

Kondómy a veľkosti kondómov: Odpovede na všetky vaše otázky

V tomto príspevku nájdete odpovede na všetky otázky týkajúce sa kondómov a ich veľkosti. Kliknite teraz a prečítajte si viac.