Skip to main content

Správna veľkosť kondómu - preto sa oplatí zmerať

Mali ste vždy pocit, že vám kondómy vadia a berú vám časť citu? Potom máme pre vás skvelú správu: nejde o kondóm vo všeobecnosti, ale skôr o výber kondómu a jeho veľkosť. Keď nájdete ten správny pre vás, nebudete cítiť takmer žiadny rozdiel a konečne si môžete naplno užívať sex aj s gumou.

Dokonalé prispôsobenie namiesto nezmyselného porovnávania penisu

Už nie je tajomstvom, že dobrý sex nezávisí od veľkosti. Preto je pre MISTER SIZE dôležitá vaša veľkosť - ale len preto, aby ste boli dokonale prispôsobení na ďalšie milovanie. Vďaka správnej veľkosti váš najlepší kúsok a ultratenký kondóm vytvoria celok, vďaka ktorému nakoniec úplne zabudnete, že tam vôbec je. Už žiadny nepríjemný pocit, len skvelý sex.

Určenie veľkosti kondómu je jednoduché!

Predtým, ako si objednáte svoje prvé balenie MISTER SIZE, mali by ste samozrejme najprv zistiť svoju osobnú veľkosť kondómu. Vyvinuli sme pre vás tri veľmi jednoduché metódy:

Tmavý pruh na obale Mister Size

Tmavý pruh na obale

Veľkosť kondómu môžete ľahko odhadnúť aj podľa tmavého pruhu na našom obale. Šírka je na každom balení iná, rovnako ako veľkosť kondómu. Ak je váš vztýčený penis rovnako široký ako prúžok, potom vám táto veľkosť kondómu pravdepodobne sadne.

Viac informácií

Ikona meracieho pásu

MISTER SIZE meter - merajte ako spoľahlivý krajčír

Ak dávate prednosť klasickému spôsobu merania, jednoducho si vytlačte naše meradlo MISTER SIZE. Vystrihnite ju a opatrne ju umiestnite okolo svojho vztýčeného penisu. Potom môžete ľahko odčítať svoju osobnú veľkosť kondómu.


Upozornenie: Pri tlači vyberte možnosť "žiadne" pre nastavenie strany, aby sa merací pásik vytlačil v presnej mierke.

Tlačte teraz

Kondóm Sizer

Condom Sizer - špecialista na veľkosť pre váš najlepší kúsok

Páčia sa vám skôr skutočné nástroje, ktoré sú určené na prácu? V tom prípade je naše meracie zariadenie Condom Sizer tou správnou voľbou. Pomocou tohto praktického nástroja vo formáte kontrolnej kartičky môžete v krátkom čase a s úplnou presnosťou určiť svoju individuálnu veľkosť. A odteraz sa môžete počas sexu sústrediť na to podstatné: Horúce chvíle v bezproblémovom spojení.

Čítajte viac

Samozrejme, aj ako žena...

Kondómy nemusia byť len pre mužov. Ak sa radšej pred rande dobre pripravíte alebo chcete urobiť niečo dobré pre svoju polovičku, môžete samozrejme rovnako dobre merať. Najlepšie je mať so sebou naše praktické balenie vzoriek - aby ste mohli začať hneď.

Sedem veľkostí kondómov - a jeden z nich je váš

Už ste sa zmerali? Potom je čas na váš osobný kondóm. MISTER SIZE je k dispozícii v siedmich rôznych verziách a vy už viete, ktorá bude odteraz vaším novým spoločníkom. Nezáleží teda na tom, či je váš vhodný kondóm 47 mm, 60 mm alebo dokonca 69 mm - odteraz si budete môcť užívať sex s kondómom oveľa lepšie. Vybavte sa teda hneď a potom hurá na ďalší mazľací maratón na gauči alebo za ďalším dobrodružstvom.