Skip to main content

O nás

MISTER SIZE - Váš spoločník pre lepší sex

MISTER SIZE vytvára dokonalé podmienky na to, aby ste si mohli vychutnať spoločné chvíle s partnerom v celej ich intenzite. Tu sa dozviete viac o našich základných princípoch a o tom, prečo plne veríme tomu, čo MISTER SIZE predstavuje.

Vo veľkom porovnaní kondómov na stránke Stern.de z marca 2023 sú kondómy Mister Size na prvom mieste s hodnotením 1,2.

Viac ako 20 rokov skúseností s kondómami

Naša rodinná firma začala s výrobou kondómov v roku 2001 a od začiatku sa všetko točilo okolo správnej veľkosti kondómov. Na začiatku existoval len vyhľadávač kondómov pre správnu veľkosť a náš internetový obchod Vinico, ale čoskoro sme kondómy aj sami vyvíjali a na základe všetkých našich skúseností a spätnej väzby zákazníkov vznikol v priebehu rokov Mister Size. Viac sa dozviete v kompletnom príbehu Mister Size.

Dnes máte ako zákazník stále priamu linku k nám, takže ak máte akékoľvek otázky, návrhy alebo kritiku, tešíme sa na vaše názory, aby sme mohli naďalej pracovať na zdokonaľovaní dokonale padnúcich kondómov. Chcete nahliadnuť do zákulisia? Potom sa teraz zoznámte s tímom Mister Size.

Zistite viac o MISTER SIZE

Das Mitarbeiter Team von MISTER SIZE
O nás

Tím Mister Size

V našej malej rodinnej firme sú všetci zamestnanci plne odhodlaní a nadšení poskytnúť vám ten správny kondóm. Zistite viac o ľuďoch, ktorí stoja za spoločnosťou Mister Size, v pohľade do zákulisia.

Mister Size Kondom in Siegelfolie
O nás

Kvalita kondómov

Aby sme mohli našim zákazníkom zaručiť maximálnu bezpečnosť, súčasťou nášho štandardného programu sú prvotriedne materiály a prísne kontroly.

Kondom FAQ
O nás

Často kladené otázky týkajúce sa kondómov a ich veľkosti

Získajte odpovede na všetky vaše otázky o kondómoch, vašej veľkosti kondómu a MISTER SIZE ako vhodnom kondóme.

Máte na nás otázky?

Či už ste súkromný zákazník alebo predajca: Máte otázky alebo vás zaujíma náš produkt? Potom nás kontaktujte priamo, radi vám pomôžeme! Ste predajca? Potom sa pozrite na našu oblasť pre predajcov.

Vinergy GmbH
Bahnhofstr. 19
78224 Singen, Nemecko

+49 (0) 7731 / 832 700-33

Ochrana údajov je pre nás veľmi dôležitá

Žiadne polovičaté opatrenia - štyri základné princípy MISTER SIZE

My ako tím plne podporujeme MISTER SIZE, pretože už máme dosť antikoncepčných metód, ktoré sú len v poriadku. Tu nemôžu existovať žiadne kompromisy - všetko musí byť v poriadku. Pretože len tak môžete zažiť šťastie najintímnejších chvíľ a užiť si váš spoločný čas v celej jeho intenzite. Aby to všetko bolo možné, každý krok v MISTER SIZE vychádza z našich štyroch základných princípov.

Mimoriadne tenký materiál zaručuje intenzívny pocit.

Pri sexe je pocit najdôležitejší - chcete si predsa užiť niekoľko krásnych spoločných chvíľ a úplne sa odovzdať jeden druhému. Samozrejme, kondóm ako priateľ, spoločník a posteľný partner nesmie stáť v ceste. Preto sme naše kondómy MISTER SIZE optimalizovali tak, aby ste ich takmer necítili. Vďaka správnej veľkosti, ideálnemu prispôsobeniu a hrúbke steny 0,05 mm je medzi vami počas sexu len tenká vrstva. Takže si môžete naplno vychutnať pocit.

Vďaka našim 7 veľkostiam si každý môže nájsť kondóm, ktorý mu skutočne vyhovuje.

Pri sexe neexistujú univerzálne riešenia. Každý človek je iný a to je úplne úžasné. Preto pre nás štandard neprichádza do úvahy - pre nás ste osobným vrcholom vy. Váš milostný život je jedinečný. Preto aj vy dostanete svojho ideálneho spoločníka: kondóm, ktorý vám skutočne vyhovuje. Možno nie je šitý na mieru (zatiaľ), ale sme sakra blízko. To pocítite hneď.

Naše výrobky a materiály sú testované a certifikované.

Keď ide o antikoncepciu a ochranu, málokedy existuje druhá šanca. Preto musí všetko vždy sedieť. Chyby sú tabu. Aby sme vám mohli ponúknuť úplnú spoľahlivosť, naše kondómy sú certifikované a podliehajú dôkladnému testovaniu. Prvotriedna kvalita je pre nás absolútne minimálnou požiadavkou - koniec koncov, musí sedieť nielen veľkosť, ale aj všetko ostatné.

Dokonalé prispôsobenie a prvotriedne materiály zaručujú vysokú úroveň bezpečnosti.

Strach a obavy počas sexu sú zbytočnými zabijakmi pôžitku, a preto sú pre nás absolútne neprípustné. Preto sa vďaka MISTER SIZE nielen dobre cítite, ale aj zaisťuje maximálnu bezpečnosť. Vďaka osobnej veľkosti a optimálnemu prispôsobeniu sedí všetko presne tak, ako má. Žiadne nevýhody - len spoľahlivá ochrana pre najkrajšie spoločné hodiny.

V čo veríme!

V spoločnosti MISTER SIZE chceme každému - bez ohľadu na jeho postavu - poskytnúť najlepší sex v živote. Preto sme vyvinuli výrobok, ktorý je rovnako jedinečný ako jeho nositeľ.

Amazing Sex for everyone!

Skvelý sex pre každého - naše krédo

Sex uvoľňuje, sex prináša potešenie, sex vás robí šťastnými - sex robí (takmer) všetko lepším. Preto si tiež myslíme, že každý si zaslúži skvelý sex. Nie len raz, ale stále znova a znova. Nemali by tomu brániť žiadne zbytočné prekážky, ale potrebujeme jednoduché antikoncepčné metódy bez obáv a vedľajších účinkov. Preto veríme v MISTER SIZE. Pretože MISTER SIZE presne toto umožňuje.

Mister Size - Tento kondóm vám padne!

S víziou "Excellence in Condoms" náš kreatívny tím Vinergy neustále pracuje na tom, aby boli kondómy ešte lepšie - ešte zmyselnejšie. Naše tvrdenie: sex s kondómom by mal byť rovnako dobrý ako bez neho! Venujeme sa tomu každý deň. Po takmer 20 rokoch vášne a skúseností s kondómami v správnej veľkosti sme preto uviedli na trh Mister Size. MISTER SIZE je kondóm, ktorý vyzerá ako kondóm, chráni ako kondóm - ale pri používaní vôbec nepôsobí ako bežný kondóm. Prečo? Pretože muži a ženy necítia takmer nič. Nie je to však len zanedbateľná hrúbka, ktorá výrazne zvyšuje pôžitok: MISTER SIZE je k dispozícii v siedmich rôznych veľkostiach - najlepší kúsok každého muža je predsa veľmi individuálny.

Chcete sa dozvedieť viac o pánovi Size? ... potom si pozrite túto stránku.

Tu nájdete informácie o tom, ako určiť veľkosť kondómu.

Nie, takmer žiadna antikoncepcia nie je stopercentne bezpečná. Bezpečnosť antikoncepčných metód sa vypočítava podľa Pearlovho indexu. Kondómy majú Pearlov index 2-12, čo znamená, že zo 100 žien, ktoré používajú kondómy počas jedného roka, otehotnie 2 až 12. V porovnaní s inými antikoncepčnými prostriedkami má kondóm pomerne slabé výsledky. Vo väčšine prípadov je to spôsobené chybami aplikácie. Viac informácií o správnom používaní nájdete tu. Pokiaľ však ide o ochranu pred pohlavne prenosnými chorobami, ako sú HIV, syfilis, kvapavka, hepatitída B a hepatitída C, kondóm poskytuje vysokú úroveň ochrany.

Kondómy sú zvyčajne vyrobené z materiálov podobných kaučuku, z ktorých prevažná väčšina je vyrobená z latexu. Používajú sa počas sexu na ochranu pred nechceným tehotenstvom a pohlavne prenosnými chorobami a pred pohlavným stykom sa natiahnu na vztýčený penis. Okrem sterilizácie je kondóm jediným antikoncepčným prostriedkom pre mužov.

Kondómy ako také nemajú žiadne vedľajšie účinky. Ak však máte alergiu na latex, môžu vyvolať alergickú reakciu. Približne 2 % ľudí trpí alergiou na latex. Preto existujú aj kondómy bez latexu.

K často kladeným otázkam