Skip to main content

Tím Mister Size

V našej rodinnej firme sú všetci zamestnanci plne oddaní a nadšení tomu, aby vám poskytli tie najlepšie kondómy. Zistite viac o ľuďoch, ktorí stoja za spoločnosťou Mister Size, vďaka pohľadu do zákulisia. Spoznajte náš tím.

Ak máte akékoľvek otázky, návrhy alebo kritiku, vždy vám radi pomôžeme. Všetku spätnú väzbu berieme vážne, aby sme každý deň zlepšovali vaše skúsenosti s kondómami MISTER SIZE. Neváhajte a použite kontaktný formulár.

Eva

Našou víziou je sprístupniť vhodné kondómy v čoraz väčšom počte krajín na celom svete, a to spolu s naším skvelým tímom - to je moja vášeň! Moja dobrá nálada je zvyčajne nákazlivá. Milujem dobré nápady a ešte radšej ich s tímom rýchlo uvádzam do praxe. Ako výkonný riaditeľ zabezpečujem prehľad a víziu, ako aj dobrú tímovú prácu.

Jan

Prečo sa topánky dodávajú v správnej veľkosti a kondómy nie? Položil som si otázky, ktoré si nikto iný nepoložil. Ako zakladateľ internetového obchodu s kondómami Vinico, ako človek, ktorý spoluvymyslel značku kondómov My.Size a preslávil ju v Nemecku, a ako vynálezca značky Mister Size vyvíjam dokonale padnúce riešenia pre našich zákazníkov v mnohých krajinách sveta s kreativitou, citom pre dizajn a viac ako 20-ročnými skúsenosťami v oblasti kondómov.

Gunther

Milujem kontakt a výmenu názorov s našimi zákazníkmi. Spoločné rozvíjanie nápadov a ich realizácia ma každý deň veľmi teší. Spoznávanie zákazníkov a ľudí z celej Európy i mimo nej a následná starostlivosť o nich a výmena nápadov na úrovni očí je mi blízka. Pre spoločnosť Mister Size sa dokonale hodím, pretože spolu so zákazníkmi nachádzam individuálne riešenia, aby bola spoločnosť Mister Size ešte úspešnejšia. Kreatívne a s nespútaným optimizmom nachádzam vždy nových nadšených zákazníkov, vďaka ktorým je Mister Size naďalej známy ako vynikajúci kondóm.

Bastian

V spoločnosti Mister Size pracujem od začiatku a som s ňou spojená od roku 2013. Práca v spoločnosti Mister Size, rovnako ako kondómy, mi veľmi vyhovuje, pretože s nadšením pracujem na nových projektoch a vždy hľadám správne riešenie. V spoločnosti Mister Size ma baví rôznorodosť rôznych úloh, či už ide o tvorbu webovej stránky, organizáciu nákupu a medzinárodnej logistiky, alebo aj o podporu naprieč divíziami v oblasti marketingu a predaja.

Tatjana

Rád využívam svoju kreativitu v najrôznejších oblastiach spoločnosti. Mám rád rôznorodé úlohy a nové výzvy každý deň. Starostlivosť o našich zákazníkov B2B a B2C a ich pozitívna spätná väzba na náš produkt je pre mňa najväčšou motiváciou.

Už Albert Einstein vedel...

Úspech prichádza, keď robíte to, čo milujete.

Bianca

Stážisti pripravujú len kávu? Nie v elektronickom obchode MISTER SIZE! Aj ako stážista som bol od prvého dňa v centre diania a rástol som spolu s neustále pribúdajúcimi úlohami. Teraz, keď som ukončila školenie, sa naďalej sústreďujem na našu oblasť elektronického obchodu a marketing. Či už ide o blogové príspevky, newslettre alebo služby zákazníkom: informujem našich zákazníkov B2C tým najlepším možným spôsobom o MISTER SIZE, správnej veľkosti kondómov alebo najnovších trendoch v oblasti sexu a lásky.

Nezabudnite

Samozrejme, nemali by sme zabudnúť spomenúť všetky pracovité ruky v našom tíme, ktoré tu nie sú spomenuté a ktoré nás energicky a s plným nasadením podporujú v prospech spoločnosti Mister Size, a to tak interne, ako aj externe. Či už sú to naši partneri pre marketing, dane a predovšetkým naši usilovní skladníci, ktorí vám naše výrobky privezú domov alebo do početných predajní.

Váš priamy kontakt na nás

Vinergy GmbH
Bahnhofstr. 19
78224 Singen, Nemecko

+49 (0) 7731 / 832 700-33

Ochrana údajov je pre nás veľmi dôležitá