Skip to main content

Príbeh MISTER SIZE - Vízia dokonalého zážitku s kondómom

Ruku na srdce: Ktorý muž má skutočne rád kondómy? Pravdepodobne takmer žiadny. Dokonca ani zakladateľ našej spoločnosti Jan Vinzenz Krause ich doteraz nemal rád. V drogérii sú len štandardné veľkosti. Kondóm je akousi nepríjemnou povinnosťou chrániť seba a svoju partnerku pred prenosnými chorobami, zabrániť nechcenému tehotenstvu - ale všeobecne sa stará dobrá guma považuje za zabijaka chtíča. Chromá minulosť. Preto sme sa vo Vinergy pustili do hľadania dokonale padnúceho kondómu bez obmedzovania zážitku z rozkoše. Výsledkom nášho hľadania je MISTER SIZE.

Takto vznikol Mister Size

Všetko sa začalo myšlienkou: Prečo vlastne nosíme topánky správnej veľkosti, ale kondómy nie? Pre Jana Vinzenza Krauseho, vynálezcu MISTER SIZE, muselo všetko vždy dobre sedieť. A tak by to malo byť aj s kondómami. Zrodil sa nápad: kondómy v správnej veľkosti!

2001 - Prvý online obchod s vyhľadávačom kondómov

V roku 2001 založil Jan internetový obchod Vinico, ktorý dodnes pomáha používateľom kondómov nájsť ten správny kondóm pomocou vyhľadávača kondómov.

Internetový obchod s vhodnými kondómami sa v Nemecku rýchlo stal známym. K jeho popularite v Nemecku prispeli početné správy v médiách (napr. v časopisoch Focus, Men's Health) a mediálne vystúpenia, napríklad v relácii Kai Pflaume. Spoluprácou so spoločnosťami Bravo, ProFamilia alebo dokonca s americkým výskumníkom sexu Davidom Schnarchom získal Jan ambasádorov pre túto tému. Zároveň sa spôsob, ako získať záujem ľudí o túto tému, stával čoraz sofistikovanejším. Vznikli napríklad meracie pomôcky, ako je Condom Sizer, pomocou ktorých si muži môžu jednoducho určiť svoju veľkosť. Vízia presvedčiť čo najviac ľudí na celom svete, aby používali vhodné kondómy, sa stávala čoraz konkrétnejšou.

2008 - Vývoj prvých kondómov na určenie veľkosti

V roku 2008 sa túžba po dokonale padnúcom kondóme stala skutočnosťou: V Axelovi Rothovi (R&S Consumer Goods GmbH), skúsenom výrobcovi kondómov, stretol Jan obchodného partnera a výrobcu, ktorý s ním zdieľal túto myšlienku a nechal vyrobiť MY.SIZE v najvyššej kvalite a v 7 veľkostiach kondómov. My.Size sme distribuovali nielen v našom internetovom obchode Vinico, ale do konca roka 2020 sme mali aj výhradné distribučné práva na My.Size v Nemecku a niekoľkých ďalších krajinách.

2019 - Ďalší vývoj na Mister Size

To, že kondómy by mali perfektne sedieť, už teraz nestačilo pre Jana. Tvrdenie, že sex s kondómom je rovnako dobrý ako bez kondómu, prinútilo Jana pokračovať v šperkovaní ešte lepších kondómov. pre svoj projekt sa Janovi podarilo získať najväčšieho svetového výrobcu kondómov Karex. Spoločnosť Karex o sebe tvrdí, že je priekopníkom na trhu s kondómami z hľadiska vývoja, kvality a udržateľnosti a vyrába kondómy pre známe značky kondómov po celom svete. Je teda tým správnym partnerom, ktorý si nechá vyvinúť tie najlepšie kondómy.

Nespočetné diskusie so zákazníkmi a predajcami významne prispeli k vývoju kondómov MISTER SIZE, ktoré boli uvedené na trh v roku 2019. MISTER SIZE je výsledkom 20 rokov skúseností s veľkosťou kondómov a všetkej našej vášne! Kondómy MISTER SIZE sa nielenže dodávajú v 7 veľkostiach, ale sú aj úžasne verné na dotyk.

Tada sa vám to bude páčiť! Ak ste MISTER SIZE ešte necítili, môžete si o ňom prečítať tu...

MISTER SIZE je kondóm, ktorý vyzerá ako kondóm, ktorý chráni ako kondóm - ale pri používaní vôbec nepôsobí ako kondóm. Prečo? Pretože muži a ženy necítia takmer nič. Je tenký. Taký tenký, že je takmer neviditeľný - iba 0,05 milimetra. Ničím nedýchajúci, a predsa vybavený všetkým potrebným zabezpečením, aby ste sa počas horúceho milovania mohli plne sústrediť na svojho partnera a jeho intímne želania.

Ale nie je to len mizivá hrúbka, ktorá hmatateľne zvyšuje rozkoš: MISTER SIZE je k dispozícii v siedmich rôznych veľkostiach - veď najlepší kúsok každého muža je veľmi individuálny. Naše kondómy sa dokonale priliehajú k vztýčenému penisu a splývajú s ním do príjemného celku. Ponožky alebo rukavice sú tiež k dispozícii v niekoľkých veľkostiach, aby neškrtili alebo neboli príliš široké a nestratili priľnavosť. Rôzne veľkosti kondómov sú len logické a konzistentné. Dokonca aj meranie obvodu pomocou MISTER SIZER je mravenčím zážitkom. Nasadenie dokonale padnúceho kondómu sa stáva vzrušujúcou súčasťou milovania. V minulosti bolo siahnutie po kondóme synonymom diery chtíča - dnes však muži a ženy rýchlo zistia, že tenký a dokonale padnúci kondóm je kľúčom k bezstarostnej rozkoši.

Môžete sa oddávať bezhraničnej extáze bez obáv, že sa vám kondóm vyšmykne, praskne alebo ho dokonca stratíte. Felix a Nora, pár z Wittenbergu, vyskúšali MISTER SIZE - a už sa bez neho nechcú milovať. "Môžeme sa odviazať - a užiť si zábavu nášho života," hovoria obaja. "Počas sexu mám hlavu v oblakoch, nie v antikoncepcii," napísal ďalší zákazník. Používanie MISTER SIZE zaručuje práve to - môžete sa oddávať milovaniu a kondóm sa postará o zvyšok.

Náš kreatívny tím Vinergy neustále hľadá inovatívny nápad, brnkajúcu novinku, ktorá sľubuje ešte väčšie potešenie a vyšší erotický faktor. Ak chcete mať dobrý sex, musíte mať možnosť nechať svoje myšlienky voľne plynúť - to bol východiskový bod. Siahnutie po kondóme by sa malo stať samozrejmosťou - bez psychického tlaku, bez strachu, bez vnútornej brzdy. To, čo sa dlho považovalo za beznádejný počin, sa teraz s MISTER SIZE stalo skutočnosťou.

Naším cieľom je umožniť každému, aby mal najlepší sex svojho života - bez ohľadu na formu - aj s kondómom. Neustále na tom pracujeme a radi privítame akúkoľvek spätnú väzbu. Preto nás kedykoľvek kontaktujte, ak máte akékoľvek otázky, návrhy alebo nápady na zlepšenie.