Skip to main content
MISTER SIZE Medium Trial Set 53 - 57 - 60 (3 kondómy)
MISTER SIZE Medium Trial Set 53 - 57 - 60 (3 kondómy)MISTER SIZE Stredná degustačná súprava 53 - 57 - 60 Zadná strana obaluMISTER SIZE Stredná degustačná súprava 53 - 57 - 60 Balenie

Vo veľkom porovnaní kondómov na stránke Stern.de z marca 2023 sú kondómy Mister Size na prvom mieste s hodnotením 1,2.

Fabio a 1435 ďalším ľuďom sa páčia naše produkty

MISTER SIZE Stredná testovacia sada 53 – 57 – 60

Objavte stredné veľkosti kondómov Mister Size 53, 57 a 60 a otestujte 3 stredné veľkosti kondómov v praktickej skúšobnej sade!

Najdôležitejšie vlastnosti:

 • jednotlivé kondómy vo veľkostiach 53, 57 a 60
 • Po 1 kondóme pre dôstojných, veľkorysých a silných mužov
 • ideálne na zistenie presnej veľkosti
 • ideálna voľba pre stredný rozsah
 • intenzívny pocit vďaka hrúbke steny iba 0,05 mm
 • priehľadné a hladké - s jemným lubrikačným filmom

Ochutnávková súprava MISTER SIZE - "stredné testovacie balenie" (53 - 57 - 60) je k dispozícii v nasledujúcich veľkostiach balenia:

3 kondómy

Našu skúšobnú sadu MISTER SIZE - "stredný testovací balíček" (53 - 57 - 60) si môžete ľahko a rýchlo zakúpiť v nasledujúcich obchodoch:

Vyskúšajte svoju osobnú veľkosť kondómu

Každý človek je individuálny - a to platí aj pre najlepší tovar. Preto je pre MISTER SIZE samozrejmosťou, že kondómy nemôžu mať vždy rovnakú veľkosť. Pretože len vtedy, keď vám veľkosť kondómu skutočne vyhovuje, si môžete užiť úplne bezstarostný sex s čistým citom. Samozrejme, bez nepríjemného štípania alebo neustálych obáv, že by sa vám mohlo niečo skĺznuť. Ten rozdiel si zamilujete.

So skúšobnou súpravou na presnú veľkosť - MISTER SIZE 53, 57 a 60

Naša súprava "Vyskúšajte si" vám pomôže zistiť vašu presnú veľkosť kondómu. Pretože ak už tušíte, že ste niekde uprostred, môžete si to s ňou pohodlne vyskúšať. Či už máte šírku 53 mm, 57 mm alebo 60 mm, jedna z týchto troch veľkostí vám pravdepodobne dokonale sadne. Niekedy tiež môže byť dobré sa líšiť: O niečo väčší kondóm zvyčajne poskytuje prirodzenejší pocit. A s o niečo tesnejšou veľkosťou môžete oddialiť svoj orgazmus - aby ste si ho potom mohli vychutnať ešte intenzívnejšie.

MISTER SIZE - 7 veľkostí kondómov pre lepší sex

Vďaka celkovo siedmim rôznym veľkostiam kondómov vám MISTER SIZE pomôže užiť si uvoľnený a dobrý sex. Šírka sa pohybuje od 47 mm do 69 mm. Pomocou nášho MISTER SIZE Smart, meracieho pásika MISTER SIZE alebo praktického kondómového rozdeľovača rýchlo zistíte, ktorý z nich vám sedí najlepšie.

Alebo, samozrejme, s našimi tromi ochutnávacími súpravami. Ak vám "stredná skúšobná súprava" ešte nedáva ideálny pocit, vyskúšajte našu širokú alebo tenkú skúšobnú súpravu.

Osvedčená kvalita

MISTER SIZE vám počas sexu poskytne úplne nový pocit a zároveň ponúka optimálnu bezpečnosť. Pretože len tak sa môžete počas milovania úplne uvoľniť. Preto všetky kondómy MISTER SIZE spĺňajú normu DIN EN ISO 4074:2002 a podliehajú dôkladnému testovaniu. Viac informácií o našich štandardoch kvality nájdete v našich štyroch základných princípoch.

Kondómy MISTER SIZE sú k dispozícii nielen v 7 rôznych veľkostiach, aby si každý muž mohol nájsť svojho ideálneho antikoncepčného partnera. Sú tiež tenšie, a preto citlivejšie ako bežné kondómy.

Vlastnosti

Nominálne šírky: 53 mm, 57 mm, 60 mm

Dĺžky: 185 mm, 200 mm

Hrúbka steny (hrúbka kondómu): 0,05 mm

Farba: transparentná

Tvar: valcovitý, ideálne padnúci a ľahko sa odvíjajúci, so zásobníkom

Lubrikant: extra vlhký

vegánsky: áno

Testovaná kvalita

Dermatologicky testované a 100% elektronicky testované

Certifikácia: CE 0120 / ISO 4074

Viac informácií o našich štandardoch kvality nájdete v našich štyroch základných princípoch.

EAN v obchode

4260605480584

Hlavnou zložkou kondómov MISTER SIZE je latex. Ten sa získava z kaučukovníka, a preto je čistým prírodným produktom, ktorý sa okrem kaučuku skladá najmä z vody, ale v malom množstve aj zo živíc, bielkovín a minerálov.

Pri výrobe kondómov MISTER SIZE sa používa len prvotriedny prírodný kaučukový latex od starostlivo vybraných dodávateľov. Latexová zmes obsahuje aj ďalšie zložky, ktoré sú zodpovedné za dobrú rozťažnosť, bezpečnú odolnosť proti roztrhnutiu a príjemnú neutrálnu vôňu.

Úplný zoznam zložiek kondómov MISTER SIZE:

 • Cis-1,4-polyizoprén (prírodný kaučukový latex).
 • diethylditiokarbamát zinku (urýchľovač)
 • 4-metylfenol, reakčné produkty s dicyklopentadiénom a izobuténom (antioxidant)
 • dibutylditiokarbamát zinočnatý (urýchľovač)
 • oxid zinočnatý (aktivátor vulkanizácie)
 • Síra (vulkanizačné činidlo)
 • Hydroxid draselný (mydlo)
 • Mastný alkohol (mydlo)

Informácie v súlade s nariadením o bezpečnosti výrobkov (EÚ) 2023/988

Informácie o výrobcovi

certifikáty

Návod na použitie