Skip to main content
MISTER SIZE Wide tasting set 60-64-69 (3 kondómy)
MISTER SIZE Wide tasting set 60-64-69 (3 kondómy)MISTER SIZE Široká skúšobná súprava 60-64-69 Balenie

Vo veľkom porovnaní kondómov na stránke Stern.de z marca 2023 sú kondómy Mister Size na prvom mieste s hodnotením 1,2.

Fabio a 1435 ďalším ľuďom sa páčia naše produkty

MISTER SIZE Široká testovacia sada 60-64-69

Objavte extra veľké kondómy Mister Size vo veľkostiach 60, 64 a 69. Vyskúšajte ich teraz v praktickej skúšobnej súprave 3 balení!

Najdôležitejšie vlastnosti:

 • jednotlivé kondómy vo veľkostiach 60, 64 a 69
 • Po 1 kondóme pre silný, robustný a premyslený penis
 • ideálne na zistenie presnej veľkosti
 • ideálna voľba pre širší rozsah
 • intenzívny pocit vďaka hrúbke steny iba 0,05 mm až 0,06 mm
 • priehľadný a hladký - s jemným lubrikačným filmom

Ochutnávková súprava MISTER SIZE - "široké testovacie balenie" (60 - 64 - 69) je k dispozícii v nasledujúcich veľkostiach balenia:

3 kondómy

Náš skúšobný set MISTER SIZE - "široký testovací balík"(60 - 64 - 69) si môžete ľahko a rýchlo zakúpiť v nasledujúcich obchodoch:

Vyskúšajte svoju osobnú veľkosť kondómu

Rovnako ako pri veľkosti oblečenia je každý človek individuálny - a to platí aj pre penis. Pre nás v spoločnosti MISTER SIZE je samozrejmé, že kondómy nemôžu mať vždy rovnakú veľkosť. Pretože len vtedy, keď vám veľkosť kondómu skutočne vyhovuje, môžete úplne vypnúť a užívať si bezstarostný sex s čistým citom. Samozrejme, bez nepríjemného štípania alebo neustálych obáv, že by sa vám niečo mohlo zošmyknúť. Ten rozdiel si zamilujete.

So skúšobným nastavením na presnú veľkosť - MISTER SIZE 60, 64 a 69

Naša "široká testovacia súprava" vám pomôže zistiť vašu presnú veľkosť kondómu. Ak už máte podozrenie, že ste s veľkosťou penisu niekde v širšom rozmedzí, s touto súpravou si môžete pohodlne vyskúšať vhodnú veľkosť kondómu. Či už máte šírku 60 mm, 64 mm alebo 69 mm, jedna z týchto troch veľkostí vám pravdepodobne dokonale sadne. Okrem toho môže byť niekedy dobré trochu sa líšiť: O niečo väčší kondóm často poskytuje ešte prirodzenejší a lepší pocit. A s o niečo tesnejšou veľkosťou môžete svoj orgazmus oddialiť o niečo dlhšie vďaka o niečo väčšiemu tlaku kondómu - aby ste si ho potom mohli vychutnať ešte intenzívnejšie.

MISTER SIZE - 7 veľkostí kondómov pre lepší sex

Vďaka celkovo siedmim rôznym veľkostiam kondómov vám MISTER SIZE pomôže užiť si uvoľnený a dobrý sex. Šírka sa pohybuje od 47 mm do 69 mm. Pomocou nášho MISTER SIZE Smart, meracieho pásika MISTER SIZE alebo praktického kondómového rozdeľovača rýchlo zistíte, ktorý z nich vám sedí najlepšie.

Alebo, samozrejme, s našimi ďalšími testovacími súpravami. Ak vám "Široké testovacie balenie" ešte neposkytuje ideálny pocit, jednoducho vyskúšajte naše sady "Vyskúšajte (stredné)" alebo "Úzke testovacie balenie".

Testovaná kvalita

MISTER SIZE vám počas sexu poskytne úplne nový pocit a zároveň ponúka optimálnu bezpečnosť. Len tak sa môžete počas milovania úplne uvoľniť. Preto všetky kondómy MISTER SIZE spĺňajú normu DIN EN ISO 4074:2002 a podliehajú dôkladnému testovaniu. Viac informácií o našich štandardoch kvality nájdete v našich štyroch základných princípoch.

Kondómy MISTER SIZE sú k dispozícii nielen v 7 rôznych veľkostiach, aby si každý muž mohol nájsť svojho ideálneho antikoncepčného partnera. Sú tiež tenšie, a preto citlivejšie ako bežné kondómy.

Vlastnosti

Nominálne šírky: 60 mm, 64 mm, 69 mm

Dĺžky: 200 mm, 220 mm

Hrúbka steny (hrúbka kondómu): 0,05 až 0,06 mm

Farba: transparentná

Tvar: valcovitý, ideálne padnúci a ľahko sa odvíjajúci, so zásobníkom

Lubrikant: extra vlhký

vegánsky: áno

Testovaná kvalita

Dermatologicky testované a 100% elektronicky testované

Certifikácia: CE 0120 / ISO 4074

Viac informácií o našich štandardoch kvality nájdete v našich štyroch základných princípoch.

EAN v obchode

4260605481178

Hlavnou zložkou kondómov MISTER SIZE je latex. Ten sa získava z kaučukovníka, a preto je čistým prírodným produktom, ktorý sa okrem kaučuku skladá najmä z vody, ale v malom množstve aj zo živíc, bielkovín a minerálov.

Pri výrobe kondómov MISTER SIZE sa používa len prvotriedny prírodný kaučukový latex od starostlivo vybraných dodávateľov. Latexová zmes obsahuje aj ďalšie zložky, ktoré sú zodpovedné za dobrú rozťažnosť, bezpečnú odolnosť proti roztrhnutiu a príjemnú neutrálnu vôňu.

Úplný zoznam zložiek kondómov MISTER SIZE:

 • Cis-1,4-polyizoprén (prírodný kaučukový latex).
 • diethylditiokarbamát zinku (urýchľovač)
 • 4-metylfenol, reakčné produkty s dicyklopentadiénom a izobuténom (antioxidant)
 • dibutylditiokarbamát zinočnatý (urýchľovač)
 • oxid zinočnatý (aktivátor vulkanizácie)
 • Síra (vulkanizačné činidlo)
 • Hydroxid draselný (mydlo)
 • Mastný alkohol (mydlo)

Informácie v súlade s nariadením o bezpečnosti výrobkov (EÚ) 2023/988

Informácie o výrobcovi

certifikáty

Návod na použitie