Skip to main content

Žiadne polovičaté opatrenia - štyri základné princípy MISTER SIZE

My ako tím plne podporujeme MISTER SIZE, pretože už máme dosť antikoncepčných metód, ktoré sú len v poriadku. Tu nemôžu existovať žiadne kompromisy - všetko musí byť v poriadku. Pretože len tak môžete zažiť šťastie najintímnejších chvíľ a užiť si váš spoločný čas v celej jeho intenzite. Aby to všetko bolo možné, každý krok v MISTER SIZE vychádza z našich štyroch základných princípov.

MISTER SIZE Prinzip Individualität

Individuálne


Pokiaľ ide o sex, neexistujú všeobecné riešenia. Každý človek je iný a to je úplne úžasné. Preto pre nás štandard neprichádza do úvahy - pre nás ste osobným vrcholom vy. Váš milostný život je jedinečný. Preto aj vy dostanete svojho ideálneho spoločníka: kondóm, ktorý vám skutočne vyhovuje. Možno nie je šitý na mieru (zatiaľ), ale sme sakra blízko. To pocítite hneď.

MISTER SIZE Prinzip Gefühl

Citlivé


Pri sexe je cit základom všetkého - chcete si predsa užiť niekoľko krásnych spoločných chvíľ a úplne sa odovzdať jeden druhému. Samozrejme, kondóm ako priateľ, spoločník a posteľný partner nesmie vôbec prekážať. Preto sme naše kondómy MISTER SIZE optimalizovali tak, aby ste ich takmer necítili. Vďaka správnej veľkosti, ideálnemu prispôsobeniu a hrúbke steny 0,05 mm je medzi vami počas sexu len tenká vrstva. Takže si môžete naplno vychutnať pocit.

MISTER SIZE Prinzip Qualität

Kvalita


Pokiaľ ide o antikoncepciu a ochranu, len zriedkakedy existuje druhá šanca. Preto musí vždy všetko sedieť. Chyby sú tabu. Aby sme vám mohli ponúknuť úplnú spoľahlivosť, naše kondómy sú certifikované a podliehajú dôkladnému testovaniu. Prvotriedna kvalita je pre nás absolútne minimálnou požiadavkou - koniec koncov, musí sedieť nielen veľkosť, ale aj všetko ostatné.

MISTER SIZE Prinzip Sicherheit

Zabezpečiť


Strach a obavy počas sexu sú zbytočnými zabijakmi pôžitku, a preto sú pre nás absolútne neprípustné. Preto sa vďaka MISTER SIZE nielen dobre cítite, ale aj zaisťujete maximálnu bezpečnosť. Vďaka osobnej veľkosti a optimálnemu prispôsobeniu sedí všetko presne tak, ako má. Žiadne nevýhody - len spoľahlivá ochrana pre najkrajšie spoločné hodiny.