Skip to main content

Fabio a 1435 ďalším ľuďom sa páčia naše produkty

Reklamné kondómy s vlastným dizajnom ako darček

Mister Size je teraz k dispozícii aj vo forme reklamných kondómov. Pre B2B zákazníkov sú kondómy výnimočným, neobvyklým reklamným darčekom s vysokou hodnotou zapamätania, ale aj súkromní zákazníci môžu využiť nápad na neobvyklý darček v individuálnom dizajne.

Najdôležitejšie vlastnosti:

 • Jediný kondóm v malom písmene
 • s individuálnou potlačou
 • neobvyklý reklamný prostriedok
 • vysoká hodnota zapamätania
 • k dispozícii od 500 kusov
 • aj na oslavy alebo rozlúčky so slobodou

V prípade individuálnej ponuky alebo objednávky nás prosím kontaktujte priamo:

Prečo reklamné kondómy?

Skvelý nápad: reklamné kondómy! Kondómy s potlačou alebo kondómy s logom sú neobvyklé a atraktívne reklamné darčeky takmer na každú príležitosť. U nás si môžete nechať prezervatívy vytlačiť a distribuovať ich ako drzé reklamné kondómy medzi otvorených ľudí.

Reklamné kondómy: drzé, sexy a vtipné

Rozdajte gumu, dve alebo tri. Môžete zabiť niekoľko much jednou ranou. Potlačené kondómy upútajú pozornosť, reklamné posolstvo zostane v pamäti potenciálnych zákazníkov a počas večerného aktu alebo rannej rýchlovky si môže bezpečný sex užiť aj partner. Samozrejme, kondómy s potlačou nemajú reklamnú potlač na samotnom kondóme, ale potláčame len obal kondómu. S našimi reklamnými kondómami sa motívom a vašej kreativite medze nekladú: Na praktický obal kondómu sa perfektne hodia autá, piktogramy, vtipné výroky alebo logo vašej spoločnosti. Vonkajší obal sa dá využiť aj ako atraktívna reklamná plocha.

Atraktívny reklamný priestor: kondómy s potlačou

Zápalkové škatuľky, cukrové vrecúška a blistre od kondenzovaného mlieka sa už dlho používajú ako reklamné nosiče. Potlač na kondómoch - reklamní tvorcovia sa na to odhodlali až odvtedy, čo sex už nie je tabuizovanou témou a reklamy na bezpečný sex sa mihajú na obrazovkách v hlavnom vysielacom čase. Ešte pred niekoľkými rokmi boli zákazníci v rozpakoch, keď predavačka pri pokladni kričala na celú predajňu: "Jutta, koľko stoja kondómy?" Dnes sa pri nákupe kondómov červená už len málokto. Kondómy s potlačou a vtipnými motívmi sú pri pokladni na očiach a v drogérii sa už neskrývajú pri podlahe. Potlač na kondómoch je účinnou alternatívou pre spoločnosti, ktoré majú malý rozpočet na reklamu, ale napriek tomu chcú urobiť veľký dojem. Reklamné kondómy vyniknú - Vaša spoločnosť vynikne, keď použije reklamné kondómy ako marketingovú stratégiu. Určite!

Nechajte si prezervatívy potlačiť: Jednoduché a lacné

Kondómy sú vždy stávkou na istotu - či už v reklame alebo pri sexe. Malé antikoncepčné prostriedky, kondómy alebo Frommser (ako sa s láskou nazývajú podľa vynálezcu Juliusa Fromma) podliehajú najvyšším štandardom kvality a objednávame ich u vybraných značkových výrobcov. Môžete si vybrať medzi rôznymi značkami, veľkosťami a dokonca aj príchuťami, kým príde čas na návrh a tlač kondómov. S rebrovaním, s cípmi, farebné alebo monštruóznej veľkosti, vytlačíme akýkoľvek obal na kondómy, ktorý si želáte. Klasické reklamné kondómy sú hranaté, praktické a lacné. Pri navrhovaní propagačných kondómov si môžete jednoducho vybrať z našich dizajnových šablón alebo nás dôverne kontaktovať poštou. Umožníme vám každý reklamný nápad na vaše kondómy s potlačou.

Stávka na istotu, bezpečná reklama: kondómy s logom

Okrem samostatne balených a potlačených kondómov pre vás navrhujeme aj praktické skladacie karty s nalepenými baleniami kondómov, ktoré zaručene upútajú pozornosť ako poštové zásielky (direct mail) alebo na veľtrhoch a večierkoch. Kondómy s potlačou a logom sa zmestia do každej obálky, nepridávajú na objeme, ale prispievajú k bezpečnej distribúcii vašej reklamy. Keď sa veci musia hýbať rýchlo: Minibalenia s nálepkami. Pridajte sa a urobte to s reklamnými kondómami. Nikde nie je rýchlejší a bezpečnejší spôsob, ako získať dokonalý reklamný náboj.

Propagačné kondómy MISTER SIZE sú bohužiaľ k dispozícii len vo veľkosti 57. Potrebujete pre svoju propagáciu inú veľkosť kondómu? Kontaktujte nás so svojou požiadavkou na individuálne riešenie.

Vlastnosti

Nominálna šírka: 57 mm

Dĺžka kondómu: 185 mm

Hrúbka steny (hrúbka kondómu): 0,05 mm

Farba: transparentná

Tvar: valcovitý, ideálne padnúci a ľahko sa odvíjajúci, s rezervoárom

Lubrikant: extra vlhký

vegánsky: áno

Testovaná kvalita

Dermatologicky testované a 100% elektronicky testované

Certifikácia: CE 0120 / ISO 4074

Viac informácií o našich štandardoch kvality nájdete v našich štyroch základných princípoch.

Hlavnou zložkou kondómov MISTER SIZE je latex. Ten sa získava z kaučukovníka, a preto je čistým prírodným produktom, ktorý sa okrem kaučuku skladá najmä z vody, ale v malom množstve aj zo živíc, bielkovín a minerálov.

Pri výrobe kondómov MISTER SIZE sa používa len prvotriedny prírodný kaučukový latex od starostlivo vybraných dodávateľov. Latexová zmes obsahuje aj ďalšie zložky, ktoré sú zodpovedné za dobrú rozťažnosť, bezpečnú odolnosť proti roztrhnutiu a príjemnú neutrálnu vôňu.

Úplný zoznam zložiek kondómov MISTER SIZE:

 • Cis-1,4-polyizoprén (prírodný kaučukový latex).
 • diethylditiokarbamát zinku (urýchľovač)
 • 4-metylfenol, reakčné produkty s dicyklopentadiénom a izobuténom (antioxidant)
 • dibutylditiokarbamát zinočnatý (urýchľovač)
 • oxid zinočnatý (aktivátor vulkanizácie)
 • Síra (vulkanizačné činidlo)
 • Hydroxid draselný (mydlo)
 • Mastný alkohol (mydlo)

Informácie v súlade s nariadením o bezpečnosti výrobkov (EÚ) 2023/988

Informácie o výrobcovi

certifikáty

Návod na použitie